SKENOVÁNÍ STAVBY TERMOKAMEROU.

 Skenování staveb termovizí:

- odhalení tepelných úniků a ztrát ve stavbách - úspora za topení, komfort bydlení ve stavbě
- odhalení skrytých poruch v rozvodných skříních, které mohou způsobit požár
- odhalení vlhkosti v domě a její následné vysušení a izolace
- komfortní užívání, úspora na topení, nebezpečí statické poruchy stavby, vznik plísní a alergenů


 
Objekty měření:
- Rodinné domy
- Panelové a bytové domy
- Komerční objekty
- Rozvaděče elektrického proudu
- Podlahové topení a topení v domě
- Výskyt vlhkosti

Skenování tepelných úniků a ztrát:
- termokamerou odhalíme ve vaší stavbě zásadní úniky tepla a to od sklepů až po střechu. Na základě naší termovize můžete prvést příslušná opatření k zamezení úniků tepla ze stavby a výrazně omezit náklady na vytápění!
- odhalíme teplné mosty a kondenzační body ve vaší stavbě, jenž jsou teplnou poruchou a způsobují  tepelné ztráty včetně možnosti zvýšené vlhkosti a tepelné nepohody ve stavběOdhalení skrytých poruch v rozvodných skříních, které mohou způsobit požár:
- Termovize odhalí poruchy v rozvodných skříních, které nemusí být na první pohled patrné. Tyto poruchy mohou vést k fatálním požárům domu. Odhalení vnikající vlhkosti do stavby a její odstranění:
- Odhalíme místa ve stavbě, kudy vniká zemní vlhkost. Zaměříme se na místa s tepelnými mosty a zjistíme kondenzační body na zdech. Ve většině případů jsme schopni tyto poruchy odstranit a to moderní, elektronickou cestou bez kopání nebi jiných stavebních zásahů.

Topení v domě:
- zjistíme kudy je vedeno topení ve zdech i v podlahách. Najdeme jejich tvar a umístění. Vhodná informace při rekonstrukcích nebo opravách stavby. (zjistíme je-li topení funkční - teplotní rozdíl.

Technická zpráva a doporučení:
- vypracujeme technickou zprávu o stavu tepelné izolace vašeho domu, stavu rozvodných skříní a míře vlhkosti ve vaší stavbě. Doporučíme, nebo rovnou provedeme vhodná opatření.
- technická zpráva obsahuje veškerou fotodokumentaci pořízenou kamerou 

Cena je za sken celé stavby :
- cena za kompletní termo sken z venku i zevnitř RD od sklepa po střechu = 2.850,- Kč vč. DPH (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava

- cena za kompletní termo sken bytového domu od sklepa po střechu + vybrané potřebné byty = od 4.500,- Kč vč. DPH dle velikosti domu a počtu pater a bytových jednotek (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava

- cena za kompletní termo sken jiných staveb od sklepa po střechu  = od 4.500,- Kč vč. DPH dle velikosti domu a počtu pater a bytových jednotek (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava

- v případě potřeby skenu části stavby (např. hledání potrubí, rozvaděče nebo jen sklep atd...) cenu kalkulujeme dle rozsahu stavby ale ne méně než 1.500,- Kč vč. DPH + doprava

- doprava 10,- Kč / 1 km od firmy a zpět. Pro zákazníky s instalací DryPol system sleva -30%.
  V případě skenování se současnou instalací přístroje je doprava ZDARMA. 

Společnost Elektrofyzika s.r.o. je již 10 let na trhu s odborností na izolace staveb. Ručíme písemně za kvalitu naší práce!

 

Novinky

Elektroosmóza Machač na facebooku Elektroosmóza Machač na google plus

Zavřít

Poptávka