NEBEZPEČNÝ RADIOAKTIVNÍ RADON A JEHO ELEIMINACE ZAŘÍZENÍM DRYPOL SYSTEM

Víte že spousta staveb je postavena v nebezpečném radonovém pásmu?
Víte jak škodí Vašemu zdraví tento radioaktivní prvek?  
Jak se proti němu bránit?

             Nechte si ZDARMA PROMĚŘIT RADON ve Vašem domě nebo bytě!

 izolovat radon

Je všeobecně známo, že z podloží staveb se uvolňuje do ovzduší uvnitř domu nebezpečný tichý zabiják - radioaktivní prvek RADON. V největším ohrožení jsou ale VLHKÉ STAVBY, tedy stavby postižené vzlínavou zemní vlhkostí - PROČ?
Radon se v podloží stavby váže na vodu. Stěny stavby které jsou vlhké, tedy postižené kapilární vzlínavou vlhkostí, ,,nasávají,, vlhkost z podloží stavby společně s Radonem. Radon se při odpařování vlhkosti ze stěn uvnitř domů uvolňuje a rozkládá na tzv. ,,dceřiné prvky,,
Tyto vysoce zdravotně nebezpečné prvky se ve vzduchu v pokojích postupně vážou na všudypřítomné prachové částice, které ve vzduchu poletují a to i při maximální péči o hygyienu a úklid. Tyto prachové částice neustále s každým nadýchnutím ukládáme do plic a těla, kde v případě vyšších koncentrací způsobují těžká onemocnění vč. rakoviny plic a dalších ohrožených orgánů. Je potřeba radonová izolace.

JAK SE BRÁNIT? Pomůže instalace DryPol® system!

Použitím přístroje DryPol® system dojde v krátkém čase k zastavení kapilárního vzlínání vlhkosti do domu, povrchy zdiva a podlahy včetně sklepů oschnou, a tento nebezpečný zabiják přestane tímto způsobem vnikat do vašeho obydlí. Chraňte sebe a své blízké před tímto neviditelným nebezpečím! Izolace proti radonu. Užitím přístroje DryPol® system zmizí také veškeré plísně a alargeny uvnitř domu. 

                                       izolace proti radonu

Radon, chemická značka Rn, lat. Radonum je nejtěžší chemický prvek ve skupině vzácných plynů, je radioaktivní a nemá žádný stabilní izotop. 

radonová izolace 
zdroj : www.stream.cz - http://www.stream.cz/nejnovejsi/nemoci-nemovitosti/10002114-tisi-zabijaci-v-dome

 

            Nechte si ZDARMA PROMĚŘIT RADON ve Vašem domě nebo bytě!

 izolovat radon

 

 

radon v domě

zdroj: www.suro.cz - http://www.suro.cz/cz/prirodnioz/radonove-mapy/geomprum07.jpg

Novinky

Elektroosmóza Machač na facebooku Elektroosmóza Machač na google plus

Zavřít

Poptávka