KDE A JAK FUNGUJE DRYPOL SYSTEM

 

  • RODINNÉ DOMY

  • BYTOVÉ DOMY

  • KOMERČNÍ OBJEKTY

  • JAKÉKOLI ZDIVO I SMÍŠENÉ

  • KULTURNÍ A HISTORICKÉ PAMÁTKY

  • PŘÍZEMÍ, PODLAHY, SKLEPY A ZÁKLADY STAVBY VYSOUŠENÉ SOUČASNĚ

  • PÍSEMNÁ ZÁRUKA 30 LET NA VÝSLEDEK S 3 LETOU GARANCÍ MOŽNOSTI VRÁCENÍ SYSTÉMU - záruky ZDE

  • CENÍK NALEZNETE ZDE - prosím klikněte

 V několika měsících po instalaci elektronického systému DryPol® system putuje voda v kapilárních řečištích zdiva zpět do půdy na základním principu elektroosmózy v kapilárách zdiva - zjednodušeně od + (plus) k - (mínus) pólu až do vyschnutí stavby. Využívá se zemské polarity. Silný minusový magnetický pól máme v podloží stavby, mírný kladný dodáme přístrojem DryPol® system do molekul vody ve zdech obsažených. Polarizací molekul vody ve zdech dosáhneme vyschnutí a izolaci stavby. Sama stavba a podloží stavby svými vlastnostmi pomáhají procesu vysoušení zdiva. Viditelné účinky vysoušení na zdivu již okolo 6 > měsíců od instalace ! Jedná se počítačem řízený elektronický systém, využívající pevně daných fyzikálních zákonů planety Země. Tato hydroizolace je účinná a trvalá sanace pro jakýkoli druh staveb a zdiva. Výkon přístroje působí pouze na vodu ve zdivu a nemá vliv na cokoliv jiného. Toto dokládáme českým certifikátem.
1 přístroj DryPol® vysuší trvale a spolehlivě celý dům, několik bytů současně nebo jakýkoli jiný stavební objekt v krátké době bez dalších finančních nákladů a stavebních zásahů s písemnou zárukou.

Po kompletním vysušení objektu i se základy a sklepy funguje dále jako izolant zdiva a celého domu po dobu min. 30 let / záruční list /. Dům /objekt / zůstává suchý včetně sklepů a základů stavby na hodnotách daných normami pro stavebnictví - písemná záruka. Vysoušení stavby přístrojem DryPol® system je pro stavbu naprosto bezpečné, a to jak pro kompaktnost stavby, tak i ze statického hlediska., Jelikož vysoušení probíhá po delší dobu a stavba si na nové podmínky vlhkosti zvykne. Nemáme zaznamenaný jediný případ porušení zdiva vysoušením touto metodou. Výsledkem je trvale suchý a zdravý dům pro celou Vaši rodinu po několik generací.
 

   

 

 

Novinky

Elektroosmóza Machač na facebooku Elektroosmóza Machač na google plus

Zavřít

Poptávka